Hopp til innhold

Finnmarksmesterskap/KM klassisk

Kretsmesterskap, klassisk, lang dist, fellesstart Sone renn for klassene 8-12 år SNN-cup 18. Teller i SNN-cupen både i både sone vest og øst.

  • Når: 05.04.2019
  • Hvor: Karasjok
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.04.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 05.04.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseby-Jakobsen, Mathias Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heiberg, Aigin Jovnna Markusbardni Klubb Sirma IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norvang, Christoffer Klubb Nordlys, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundquist, Aksel Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhan Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blomsø, Sindre Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Simon Andreas Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Blomsø, Erlend Kristian Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Norvang, Karsten Bure Gabrielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Kyrill Emil Lind Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Suhr, Vinjar Heitmann Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, John Henrik Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heiberg, Áinel Matheus Markusabárdni Klubb Sirma IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leinan-hobberstad, Jakob Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Ingrid Alette Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norvang, Torunn Johansen Klubb Nordlys, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Ilja Birgitte Johnsdatter Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Stina Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan-Hobberstad, Jenny Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guttorm, Majja Angelica Johannesdatter Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Oda Sofie Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakken, Julie Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Salmi, Hedda Strand Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bernhardsen, Mathea Elvira Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Biti, Mia Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bølgen, Lise Pernille Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christoffersen, Maja Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ihler, Elle Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reisænen, Ane Elisabeth Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Menn senior - 30 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Tobiassen, Piera Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Østmo, Lasse Nils Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles

Menn veteran - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn veteran Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn veteran Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
NIF-EPI03, 03