Hopp til innhold

TIL-rennet dag 2

SNN-cup 7 sone vest. Fristil, normal dist. SØNDAG Kretsrenn, 11 år og eldre enkeltstart .fra kl 10:00 Frist. Tors 17/1-19 kl 23:59

  • Når: 20.01.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Kaiskuru Skianlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergseng, Heljar Sandve Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blomsø, Sindre Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mannsverk, Morten Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseng, Peder-Magnus Sandve Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brundtland, Oskar Elias Klubb Frea, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Blomsø, Erlend Kristian Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sara, Sammol Erke Skoglund Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Suhr, Vinjar Heitmann Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Guttorm, Majja Angelica Johannesdatter Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakken, Julie Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Brøndbo, Karoline Seppola Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Edvard Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Witte, Mathias Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Thomas Hammond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Per Kåre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04