Hopp til innhold

TIL-rennet dag 1

PS! Gutter 14år skal gå 3km klassisk fellesstart(og ikke 2km) Dette blir endret når rennet settes opp;)- -------SNN-cup 6 sone vest. Klassisk, normal dist., LØRDAG Sonerenn, 8, 9 og10 år Klassisk enkeltstart kl 10:00. , Barnerenn 0 til 7 år Klassisk enkeltstart ca. kl 10:30-10:40 etter sonerenn (sone og barnerenn kun lørdag). Kretsrenn, 11 og 12år Klassisk enkeltsstart kl 11:00 og utover 13 år og eldre Klassisk Felles-start kl 11:00 og utover (Puljer).Påmeldfrist. Tors 17/1-19 kl 23:59

  • Når: 19.01.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Kaiskuri Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseby-Jakobsen, Mathias Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wang-Norderud, Ferdinand Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blomsø, Sindre Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hågensen, Henrik Granshagen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brundtland, Oskar Elias Klubb Frea, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sara, Sammol Erke Skoglund Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Norvang, Karsten Bure Gabrielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Suhr, Vinjar Heitmann Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Guttorm, John Henrik Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hågensen, Johannes Granshagen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Nikolai Andreas Klubb Talvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjelstad, Jonathan Danielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossmo-Olaussen, Olaf Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Amalie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bekkvik, Helena Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brundtland, Johanne Klubb Frea, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Guttorm, Ingrid Alette Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mannsverk, Caroline Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Stina Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, Ellinor Klubb Talvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guttorm, Majja Angelica Johannesdatter Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakken, Julie Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 14 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blomsø, Lina Solveig Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen-Berg, Mia Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mannsverk, Ingrid Helene Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 18 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 19/20 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

Kvinner senior - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Klevstad, Tine Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Edvard Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

Menn senior - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Eggset, Pål Hafstad Klubb Alvdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Gulsrud, Jonas Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Per Kåre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mortensen, Ronny Klubb Talvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Olset, Håkon Knudsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Suhr, Bjørn-Vidar Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix