Hopp til innhold

Snøkanoncrossen

SNN-cup 2 sone vest. Fristil skicross. Arrangør Snøkanonsameiet.

  • Når: 15.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70
Start 15.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 15.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 15.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørgård, Johan Olai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Daniel Christoffer Bakken Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkvik, Helena Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Athene Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Isaksen, Hannah Sofie Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix