Hopp til innhold

Snøkanoncrossen

SNN-cup 2 sone vest. Fristil skicross. Arrangør Snøkanonsameiet.

  • Når: 15.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Blomsø, Sindre Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Erik Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norvang, Christoffer Klubb Nordlys, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørgård, Johan Olai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Daniel Christoffer Bakken Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Norvang, Christian Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, David Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan-hobberstad, Jakob Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røst, Jørgen Klubb Frea, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkvik, Helena Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Stina Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Athene Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan-Hobberstad, Jenny Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanssen, Erle Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mienna, Sara Sofia Josefin Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Hannah Sofie Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Persen, Johanne Øien Klubb Nordkyn, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Edvard Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Witte, Mathias Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Per Kåre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mortensen, Ronny Klubb Talvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01