Hopp til innhold

Oppstartsrenn øst-vest - Nordlysrennet

Utsatt til søndag 9. des. pga kulde. SNN-cup 1 sone vest, SNN-cup 2 sone øst. Inngår i skicupen for både sone øst og sone vest. Sonerenn. Fristil individuell start normaldist.

  • Når: 09.12.2018
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Karasjok
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 09.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 09.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M Åpen Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klemetsen, Peder Issát Klubb Kautokeino IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norvang, Christoffer Klubb Nordlys, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhan Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Henriksen, Kevin Mathias Klubb Kautokeino IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Jacobsen, Brede Michael Klubb Nordlys, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles

G 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balto, Nils Jonas Eira Klubb Kautokeino IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sand, Simon Andreas Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Norvang, Christian Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Niemimuukko, Onni Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sara, Sammol Erke Skoglund Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norvang, Karsten Bure Gabrielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Kyrill Emil Lind Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, John Henrik Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Ingrid Alette Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norvang, Torunn Johansen Klubb Nordlys, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Ilja Birgitte Johnsdatter Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles

J 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Guttorm, Majja Angelica Johannesdatter Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Solbakken, Julie Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mienna, Sara Sofia Josefin Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Portti, Emili Klubb ski club Inarin Yritys Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiskebeck, Stella Nørstebø Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reisænen, Ane Elisabeth Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Marttinen, Mari Klubb ski club Inarin Yritys Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

M Åpen - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, John Cesar Nicolas Martinez Klubb Nordlys, IL Klasse M Åpen Øvelse 5 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eilertsen, Fred Inge Grov Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, John Cesar Nicolas Martinez Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Thomas Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Piera Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Østmo, Lasse Nils Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix