Hopp til innhold

Skifestrennet 2018

SNN-cup 18 sone vest. Kretsrenn for løpere 11-16 år. Fellesstart. Fristil.

  • Når: 06.04.2018
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Kaiskuru
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Norbye, Jonathan Vonheim Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles

G 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Blomsø, Erlend Kristian Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bongo, Johan Mathias Persen Klubb Kautokeino IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Clemens, Kristian Mikkelsen Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Johansen, Daniel Christoffer Bakken Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Norvang, Christian Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Pettersen, David Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Frea, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stegavik, Tobias Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Norvang, Karsten Bure Gabrielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Jonas Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Loso, Birk Johannes Øverli Klubb Kautokeino IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Guttorm, Majja Angelica Johannesdatter Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Solbakken, Julie Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles

J 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Guttorm, Lilli Anne Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Stabell, Agnes Axman Klubb Nerskogen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jørgensen, Eirin Eline Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge