Hopp til innhold

Altarennet 2018

Klassisk, sprint, prolog og ett heat - se vedlagt innbydelse for detaljer

  • Når: 26.01.2018
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 26.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 26.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 26.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 26.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 26.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 26.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse Kvinner veteran Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 26.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 26.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 26.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 26.01.2018 Klasse Menn veteran Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Aslak Mikkel Persen Klubb Kautokeino IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

Menn veteran - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn veteran Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix