Hopp til innhold

Altarennet 2018

Klassisk, sprint, prolog og ett heat - se vedlagt innbydelse for detaljer

  • Når: 26.01.2018
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 26.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse Kvinner veteran Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse Menn veteran Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Frea, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Arne Christian Rasmussen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norvang, Karsten Bure Gabrielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sara, John Aslak Iversen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Noah Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Marina Engstad Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiskebeck, Stella Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Sofie Jæger Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Forsøk, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Kvinner veteran - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner veteran Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Aslak Mikkel Persen Klubb Kautokeino IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk

Menn veteran - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn veteran Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan