Hopp til innhold

Talvikstafetten

SNN-cup 17 sone vest. Krets- og sonerenn. Klassisk. Parstafett.

  • Når: 10.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Talvik
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 10.03.2018 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen-Rolland, Johannes Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Jonas Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk

Menn junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Ørjan Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Thomas Hammond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge