Hopp til innhold

Meridianrennet Dag 1 - Skibytte

SNN-cup 11 sone vest. Krets- og sonerenn. Duathlon 13 år og eldre, klassisk+fristil. 12 år og yngre, indiviuell start, klassisk. Barne og sonerenn start kl 1100, kretsrenn start kl 1200. Se invitasjon for nærmere detaljer, særlig gjennomføring av duathlon og monsterbakkerenn.

  • Når: 10.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hammerfest
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 115
Start 10.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130
Start 10.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Åpen klasse Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100
Start 10.02.2018 Klasse Åpen klasse Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Natalie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Hanna Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torbergsen, Eljar de Smedt Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robertsen, Emil Alseen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Winnem, Kristian Solstrand Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clemens, Kristian Mikkelsen Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holm, Arne Christian Rasmussen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johansen-Rolland, Johannes Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Norvang, Karsten Bure Gabrielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Jonas Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossmo-Olaussen, Olaf Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Henrik Aron Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aaseby-Jakobsen, Mathias Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Normann-Sørensen, Adrian Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Eriksen, Marina Engstad Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Olsen, Sofie Jæger Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barbo, Elise Nilsen Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Håkonsen, Victoria Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen-Berg, Mia Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andora Regine Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 18 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

M 17 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

M 18 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

M 19/20 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Witte, Mathias Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

Menn senior - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bakken, Ørjan Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bjørnstad, Per-Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Frost, Thomas Hammond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Jakobsen, Per Kåre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
nif-epi04, 04
Snorre Veggan