Hopp til innhold

TIL-rennet dag 2

SNN-cup 7 sone vest og SNN-cup 9 sone øst. ----Kretsrenn kl.10:00 ---- Fristil. Enkelt start. Rennet går i Kaiskuru Skianlegg. Rennkontor, Kafe og Premieutdeling er på Kaiskuru Nærmiljøsenter.---- Overnatting på Kaiskuru Nærmiljøsenter, Send Mail

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Kaiskuru
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 14.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkely, Halvor Magnus Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Clemens, Kristian Mikkelsen Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Javo, Mihkkal Áigin Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Daniel Christoffer Bakken Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Norvang, Christian Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaup, Nils Jovnna Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Frea, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Jonas Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Noah Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guttorm, Majja Angelica Johannesdatter Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakken, Julie Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Guttorm, Lilli Anne Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Kristina Yanovskaya Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Webber, Matilda Lønning Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Sofie Jæger Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Victoria Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Sofie Lovise Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Samuelsen, Lise Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Idrettslaget Stil Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Erlend Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsson, Markus Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaasen, Martin Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Frantzen, Edvard Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Witte, Mathias Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Per-Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Steve Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix