Hopp til innhold

Snøkanoncross Alta

SNN-cup 2 sone vest. Fristil. Skicross. Arrangør: Snøkanonsameiet Alta.

  • Når: 16.12.2017
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 16.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blomsø, Erlend Kristian Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Brundtland, Oskar Elias Klubb Frea, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Clemens, Kristian Mikkelsen Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jakobsen, Gjermund Klevstad Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Daniel Christoffer Bakken Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Simensen, Harald Movik Klubb Frea, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Frea, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøm, Håkon Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Jonas Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Pettersen, Noah Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathisen, Vebjørn Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Audun Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Blomsø, Sindre Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Frea, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Krempig, Narve Klubb Frea, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikkelsen, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Selnes Pedersen, Erle Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Søreng, Herborg Klubb Frea, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Krempig, Runa Klubb Frea, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Amalie Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Jakobsen, Marit Klevstad Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blomsø, Lina Solveig Klubb Bossekop UL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Athene Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Brundtland, Johanne Klubb Frea, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristensen, Karoline Bull Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skansen, Johanne Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross

K 18 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross

K 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross

Kvinner senior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross
Navn Mikkelsen, Henriette Heitmann Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross

M 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross

M 18 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross

M 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Witte, Mathias Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross

Menn senior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix