Hopp til innhold

Finnmarksmesterskap sprint

Kretsmesterskap. Krets- og sonerenn. Fristil sprint. Sprintdistanser.

  • Når: 14.04.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Karasjok
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 14.04.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse Åpen klasse Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhán Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasprong, Juhán Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergseng, Heljar Sandve Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Brede Michael Klubb Nordlys, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balto, Nils Jonas Eira Klubb Kautokeino IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bergseng, Peder-Magnus Sandve Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Simon Andreas Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Clemens, Kristian Mikkelsen Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Daniel Christoffer Bakken Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Norvang, Christian Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Smith, Nikolai Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Frea, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stegavik, Tobias Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Arne Christian Rasmussen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen-Rolland, Johannes Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Norvang, Karsten Bure Gabrielsen Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Riel-Saua, Julius Erno Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri

G 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Audun Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Marius Klubb Nordlys, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaup, Johan Áilu Klubb Nordlys, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heiberg, Aigin Jovnna Markusbardni Klubb Forsøk, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Norvang, Christoffer Klubb Nordlys, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Guttorm, Majja Angelica Johannesdatter Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sara, Karen elle anne Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solbakken, Julie Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Sofie Helene Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Guttorm, Lilli Anne Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ingilæ, Aila Theasdatter Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sara, Inga Karen Marit Mathisdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Trosten, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Portti, Emili Klubb Inarin Yritys Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskebeck, Stella Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Sofie Jæger Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Forsøk, IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri

J 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Helander, Sofia Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Sara, Inga julie Klubb Nordlys, IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Maja Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sara, Ellen Anne Grethe MT. Klubb Kautokeino IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Ingrid Alette Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristensen, Karoline Bull Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Norvang, Torunn Johansen Klubb Nordlys, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Vorren, Maiken Seim Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri

K 19/20 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri

Kvinner senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri

M 17 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Erlend Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Iver Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Sara, Mathis Anders Henriksen Klubb Kautokeino IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri

M 18 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, Sander Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri

M 19/20 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Ole Marius Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri

Menn senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ørjan Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Frost, Thomas Hammond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Arvid Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Tobiassen, Piera Niilas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri

Åpen klasse - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, John Cesar Nicolas Martinez Klubb Nordlys, IL Klasse Åpen klasse Øvelse 1 km fri
Navn Torbergsen, Eljar de Smedt Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Åpen klasse Øvelse 1 km fri
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan