Hopp til innhold

SNN-cup sonefinale øst-vest

SNN-cup 18 sone øst og SNN-cup 19 sone vest. Krets- og sonerenn. Fristil. Normal 2,3,5 og 10 fellesstart.

  • Når: 13.04.2018
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Karasjok
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 13.04.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2018 Klasse Åpen klasse Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balto, Nils Jonas Eira Klubb Kautokeino IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bergseng, Peder-Magnus Sandve Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sand, Simon Andreas Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles

G 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Clemens, Kristian Mikkelsen Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Johansen, Daniel Christoffer Bakken Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Norvang, Christian Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Smith, Nikolai Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Tervaniemi, Pekka Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Eriksen, Ulf Mikkel Klubb Masi IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Frea, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stegavik, Tobias Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Norvang, Karsten Bure Gabrielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Riel-Saua, Julius Erno Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Loso, Birk Johannes Øverli Klubb Kautokeino IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Guttorm, Majja Angelica Johannesdatter Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sara, Karen elle anne Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Solbakken, Julie Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles

J 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bakken, Sofie Helene Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Guttorm, Lilli Anne Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ingilæ, Aila Theasdatter Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sara, Inga Karen Marit Mathisdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Trosten, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Portti, Emili Klubb ski club Inarin Yritys Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskebeck, Stella Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Sofie Jæger Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Forsøk, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sara, Inga julie Klubb Nordlys, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Sofie Lovise Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vorren, Maiken Seim Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Andersen, Erlend Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rasmussen, Sander Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jørgensen, Ole Marius Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ørjan Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørnstad, Per-Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tobiassen, Piera Niilas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles

Åpen klasse - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, John Cesar Nicolas Martinez Klubb Nordlys, IL Klasse Åpen klasse Øvelse 3 km fri felles
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan