Hopp til innhold

Polarrennet

SNN-cup 16 sone øst. Krets- og sonerenn. Klassisk. Korte distanser 1,2,3, 5 individuell.

  • Når: 23.03.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Vestre Jakobselv
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 23.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 23.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 23.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhán Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fløgstad, Alexander Bruun Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Johan Pekka Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Simon Andreas Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stegavik, Tobias Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk

G 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mietinen-lindbäck, Oliver Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vinterdal, Aron-Emilien Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Patrick Salmi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Oda Sofie Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingilæ, Aila Theasdatter Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vonka, Liva Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk

J 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Margit, Eva Katrine Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Green, Ida Sofie Greiner Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reisænen, Ane Elisabeth Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Salmi, Hedda Strand Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand-Rolstad, Simone Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Mathea Elvira Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollstrøm, Eva Biret Schaanning Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Ilja Birgitte Johnsdatter Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vorren, Maiken Seim Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Even Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Ole Marius Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tobiassen, Piera Niilas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix