Hopp til innhold

Sandnesrennet

SNN-cup 14 sone øst. Krets- og sonerenn. Klassisk. Normal dist. 2,3,5 og 10 indiv. start.

  • Når: 03.03.2018
  • Hvor: Sandnes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Åpen Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smith, Nikolai Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stegavik, Tobias Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aven, Sindre Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dikkanen, Eemil Anttoni Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasmussen, Kasper Labahå Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Patrick Salmi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vinterdal, Aron-Emilien Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dikkanen, Iina Elisabeth Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordhus, Mathilde Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingilæ, Aila Theasdatter Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vonka, Liva Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskebeck, Stella Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Klubb Ilar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helander, Sofia Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dikkanen, Alisa Isabel Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ihler, Elle Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Salmi, Hedda Strand Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand-Rolstad, Simone Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsbakk, Julie Sjøkvist Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollstrøm, Eva Biret Schaanning Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rognmo, June Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tobiassen, Piera Niilas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge