Hopp til innhold

KOS-rennet

SNN-cup 13 sone øst og SNN-cup 14 sone vest. Krets- og sonerenn. Fristil. Langdist. 1, 3, 4, 6 og 9 km

  • Når: 18.02.2018
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Kirkenes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 18.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 18.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Veteran Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Veteran Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 18.02.2018 Klasse Åpen Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhán Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjerstad, Ola Olsen Klubb Ilar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Johan Pekka Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Smith, Nikolai Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Stegavik, Tobias Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Holm, Arne Christian Rasmussen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lavlinsky, Maxim Klubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Khalimon, Yaroslov Klubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Kozar, Ilya Klubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Kraslyansky, Artyom Klubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Riel-Saua, Julius Erno Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri

G 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonenko, Vasily Klubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Ostretsov, Dmitry Klubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Shofiev, Artur Klubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaven, Sindre Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dikkanen, Eemil Anttoni Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Audun Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øie, Sondre Brandshaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Patrick Salmi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Ailo Andrè Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vinterdal, Aron-Emilien Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dikkanen, Iina Elisabeth Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, Frida Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Mietinen-Lindbäck, Oda Sofie Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingilæ, Aila Theasdatter Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Kristina Yanovskaya Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Webber, Matilda Lønning Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskebeck, Stella Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Klubb Ilar, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Forsøk, IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri

J 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helander, Sofia Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Margit, Eva Katrine Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Thea Veronica Sørlie Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Green, Ida Sofie Greiner Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ihler, Elle Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjerstad, Ida Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reisænen, Ane Elisabeth Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Salmi, Hedda Strand Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand-Rolstad, Simone Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horsbøl, Iris Katrine Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjerstad, Emilie Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Maja Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 19/20 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri

Kvinner senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rognmo, June Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri
Navn Vinterdal, Carina Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri

M 17 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Iver Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri

M 18 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Even Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, Sander Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri

M 19/20 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Johannes Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Ole Marius Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri

Menn senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Simen Hamborg Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Storvold, Kay Arne Klubb Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Tobiassen, Piera Niilas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Vinterdal, Pål Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri

Veteran - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ørjan Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Veteran Øvelse 1 km fri

Åpen - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ryeng, Dag Sibbern Klubb Sandnes IL Klasse Åpen Øvelse 3 km fri
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge