Hopp til innhold

KOS-sprinten

SNN-cup 12 sone øst og SNN-cup 13 sone vest. Krets- og sonerenn. Lørdag er det sprintrenn klassisk. 600 meter og 900 meter Barneskirenn Lørdag fra 3-7 år. Start kl 1030

  • Når: 17.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kirkenes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Veteran Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Veteran Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse Åpen Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse Åpen Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhán Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjerstad, Ola Olsen Klubb Ilar, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Johan Pekka Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smith, Nikolai Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stegavik, Tobias Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Arne Christian Rasmussen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lavlinsky, Maxim Klubb Russland Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Khalimon, Yaroslov Klubb Russland Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kozar, Ilya Klubb Russland Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kraslyansky, Artyom Klubb Russland Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riel-Saua, Julius Erno Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonenko, Vasily Klubb Russland Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ostretsov, Dmitry Klubb Russland Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Shofiev, Artur Klubb Russland Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaven, Sindre Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dikkanen, Eemil Anttoni Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Audun Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øie, Sondre Brandshaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Patrick Salmi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Ailo Andrè Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalimin, Savva Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vinterdal, Aron-Emilien Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dikkanen, Iina Elisabeth Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Oda Sofie Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingilæ, Aila Theasdatter Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Kristina Yanovskaya Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Webber, Matilda Lønning Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskebeck, Stella Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Klubb Ilar, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Forsøk, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helander, Sofia Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Margit, Eva Katrine Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Thea Veronica Sørlie Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dikkanen, Alisa Isabel Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Green, Ida Sofie Greiner Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ihler, Elle Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjerstad, Ida Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reisænen, Ane Elisabeth Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Salmi, Hedda Strand Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horsbøl, Iris Katrine Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsbakk, Julie Sjøkvist Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjerstad, Emilie Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollstrøm, Eva Biret Schaanning Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Maja Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Iver Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Even Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Sander Klubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Johannes Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Ole Marius Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Simen Hamborg Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Filip Dalmeyer Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tobiassen, Piera Niilas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk

Veteran - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ørjan Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Veteran Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix