Hopp til innhold

Finnmarksmesterskap fristil

Kretsmesterskap, fristil fellestart - se vedlagt innbydelse for detaljer.

  • Når: 28.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse FH Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0
Start 28.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse UH Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0
Start 28.01.2018 Klasse Åpen klasse Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Frea, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Smith, Nikolai Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Holm, Arne Christian Rasmussen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Norvang, Karsten Bure Gabrielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pettersen, Noah Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Eriksen, Marina Engstad Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fiskebeck, Stella Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Forsøk, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barbo, Elise Nilsen Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Helander, Sofia Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andora Regine Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kristoffersen, Sofie Lovise Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vorren, Maiken Seim Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

Kvinner senior - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikkelsen, Henriette Heitmann Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri felles

Kvinner veteran - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Larsson, Markus Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles

M 18 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Rasmussen, Sander Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles

M 19/20 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Jørgensen, Ole Marius Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles

Menn senior - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Suhr, Bjørn-Vidar Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Tobiassen, Piera Niilas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles

Menn veteran - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri felles
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri felles
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix