Hopp til innhold

Finnmarksmesterskap klassisk

Kretsmesterskap og sonerenn. sone vest. Individuell start i klassisk stil, korte distanser - se vedlagt innbydelse for detaljer.

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse FH Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner veteran Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse UH Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse Åpen klasse Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smith, Nikolai Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk

G 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersen, Noah Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riel-Saua, Julius Erno Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mietinen-lindbäck, Oliver Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Oda Sofie Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fiskebeck, Stella Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk

J 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Forsøk, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barbo, Elise Nilsen Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Sofie Lovise Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Aslak Mikkel Persen Klubb Kautokeino IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rasmussen, Sander Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

Menn senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk

Menn veteran - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix