Hopp til innhold

Finnmarksmesterskap klassisk

Kretsmesterskap og sonerenn. sone vest. Individuell start i klassisk stil, korte distanser - se vedlagt innbydelse for detaljer.

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse FH Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner veteran Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse UH Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse Åpen klasse Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robertsen, Emil Alseen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norbye, Jonathan Vonheim Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, David Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smith, Nikolai Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Frea, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Arne Christian Rasmussen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norvang, Karsten Bure Gabrielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sara, John Aslak Iversen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk

G 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersen, Noah Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mietinen-lindbäck, Oliver Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Audun Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søvik-Hagen, Martinus Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søvik-Hagen, Oleander Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nævdal, Lisa Anide Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skum, Vilje Elise Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Oda Sofie Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Amalie Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Marina Engstad Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fiskebeck, Stella Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hamborg, Tea Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Sofie Jæger Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk

J 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Forsøk, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barbo, Elise Nilsen Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helander, Sofia Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skansen, Johanne Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Sofie Lovise Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vorren, Maiken Seim Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Kvinner veteran - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner veteran Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Anita Bakken Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner veteran Øvelse 3 km klassisk

M 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Larsson, Markus Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Aslak Mikkel Persen Klubb Kautokeino IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rasmussen, Sander Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jørgensen, Ole Marius Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

Menn senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rønbeck, Thomas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tobiassen, Piera Niilas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk

Menn veteran - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ørjan Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gulsrud, Jonas Klubb Nordlys, IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Joks, Stein Klubb Forsøk, IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge