Hopp til innhold

Båtsfjordstafetten

SNN-cup 7 sone øst. Fristil. Sprintstafett 2x2. 100 cup-poeng til alle som deltar.

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Båtsfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 120
Start 07.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 120
Start 07.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 120
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 07.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhán Niilas Klubb Ilar, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tervaniemi, Elias Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wäli, Leimu Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Smith, Nikolai Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tervaniemi, Pekka Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tervo, Turo Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stegavik, Tobias Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Riel-Saua, Julius Erno Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Patrick Salmi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnio, Sofia Klubb ski club Inarin Yritys Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Kristina Yanovskaya Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Szylobryt, Szantal Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Thora Ryeng Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Portti, Emili Klubb ski club Inarin Yritys Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Webber, Matilda Lønning Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helander, Sofia Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Margit, Eva Katrine Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Steffensen, Marita Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kjerstad, Ida Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Reisænen, Ane Elisabeth Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Emilie Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Iver Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen, Sander Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Sindre Rognmo Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Møllebakken, Markus Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hellander, Karl Frode Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Thomas Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix