Hopp til innhold

NM langrenn, Alta

Det er nå åpent for etterpåmelding, tom mandag 2. april. Husk at du ikke er påmeldt før startkontingent er betalt av deg selv eller av klubb. Fredagens løp er NM for de løperne som er fra 17 år og oppover. Så derfor melder alle seg på i seniorklassene, så trekker vi ut resultatene i de respektive juniorklassene etterpå, og poengberegner Statoil NC.

  • Når: 5.4 - 08.04.2018
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri Startkontingent 290 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 290 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 580 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 290 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri Startkontingent 330 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2018 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 580 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

K 18 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

K 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Kvinner senior - 30 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abderhalden, Jogscha Miriam Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Bjørgen, Marit Klubb Rognes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Line, Malin Bolmstedt Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Magulas, Melina Meyer Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Murud, Thea Krokan Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Abderhalden, Jogscha Miriam Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Tine Dahl Klubb Forsøk, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørgen, Marit Klubb Rognes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Eliassen, Gunhild Eva Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Ingvild Engenes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Magulas, Melina Meyer Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Henriette Heitmann Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Murud, Thea Krokan Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Vorren, Maiken Seim Klubb Polarstjernen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karset, Ragnhild Marie Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mikkelsen, Henriette Heitmann Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Murud, Thea Krokan Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Østberg, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hognestad, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Korsæth, Amund Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 10+ 10 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Bjertnæs, Johannes Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Søndre Høland Idretts- og Ungdomslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Kim, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Ålen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bjørndal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon
Navn Øvrum, Matias Bjørnflaten Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10+ 10 km Skiathlon

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Fredrik Ole Oldereid Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Erlend Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Johannes Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brøste, Simen Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Sondre Båsen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossli, Sondre Turvoll Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Frorud, Espen Udjus Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Godfrey, Reed Klubb CAN Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Godfrey, Ty Klubb CAN Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Simon Fredrik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hendry, Samuel Gary Klubb CAN Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoffsbakken, Erik Kaspersen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hognestad, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Søndre Høland Idretts- og Ungdomslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holund, Hans Christer Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasen, Martin Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kim, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsæth, Amund Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Meyer, Herman Martens Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nygaard, Andreas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Paule, Jørgen Dahl Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Persen, Espen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ryttervold, Ivar Andre Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Ålen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Steinberg, Jonah Klubb CAN Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svingheim, Magnus Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Syversen, Marcus Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tandberg, Vebjørn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Torvik, Truls Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bjørndal IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Witte, Mathias Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Østberg, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrum, Matias Bjørnflaten Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 50 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Andersen, Fredrik Ole Oldereid Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Brøste, Simen Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Eggspuehler, Roland Klubb SAS Bern Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Frorud, Espen Udjus Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Gløersen, Anders Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Godfrey, Reed Klubb CAN Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Godfrey, Ty Klubb CAN Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Gundersen, Simon Fredrik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Hansen, Magne Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Hendry, Samuel Gary Klubb CAN Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Hoffsbakken, Erik Kaspersen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Holund, Hans Christer Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Kaas, Sverre Waaler Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Lie, Sturla Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Mathisen, Runar Skaug Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Meyer, Herman Martens Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Persen, Espen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Røer, Eirik Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Steinberg, Jonah Klubb CAN Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Syversen, Marcus Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Tandberg, Vebjørn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Tobiassen, Piera Niilas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Torvik, Truls Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Velle, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gløersen, Anders Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Meyer, Herman Martens Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Northug jr, Petter Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ramstad, Håkon Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thygesen, Torgeir Skare Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Witte, Mathias Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix