Hopp til innhold

NNM fristil

Nord-norsk mesterskap. Korte distanser. Fristil.

  • Når: 18.03.2016
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse FH kvinner Øvelse Fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse FH menn Øvelse Fri Startkontingent 115
Start 18.03.2016 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse Kvinner veteran Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2016 Klasse UH åpen klasse kvinner Øvelse Fri Startkontingent 115
Start 18.03.2016 Klasse UH åpen klasse menn Øvelse Fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH kvinner - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstrandens IL Klasse FH kvinner Øvelse Fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mats Kristian Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergland, Marius Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkli, Jonas Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Sebastian Klubb Melbo IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmer, Mathias Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Holst, Jasper Klubb Melbo IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Iselvmo, Odin Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Petter Elias Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Frea, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsgård, Mathias Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Brage Otelius Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Stian Sagnes Klubb Siso, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lind, Per Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Einar Hauglann Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nesvold, Magnus Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Christoffer Mortensen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Olufsen, Fredrik Berg Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Noah Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Riel-Saua, Julius Erno Klubb Forsøk, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Severinsen, Trym Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Suhr, Vinjar Heitmann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Theodorsen, Per-Martin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Uteng, Edvard Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvrevoll, Tobias Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Arntsen, Markus Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Benjaminsen, Espen Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Guttorm, Vegard Mikalsen Klubb Stil, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkstad, Martin Bjørnenak Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Jonatan Klubb Stålbrott IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Romsaas, Hallvard Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skillingstad, Jakob Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Tormod Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundstrøm, Trygve Kronstad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Svea, Kim Hugo Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tetlie, Martin Klubb Åse IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Warem, Tord Krogh Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Østereng, Håvard Alexander Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Erlend Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkvik, Sander Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Sindre Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Sigurd Alterskjær Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Gerhardsen, Trym Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Erlend Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauge, Harald Marinius Rikardsen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Halvor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hol, Morten Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Håkon Romstad Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Mathias Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Karolius, Daniel Rasmussen Klubb Bjerkvik IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsson, Markus Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundamo, Lars Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Iver Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Rege, Anders Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognmo, Tobias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenersen, Jørgen Brones Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Østberg, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Frekhaug, Henrik Eikrem Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagberg, Børge Lampe Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Sverre Trygg Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Johan Mannvik Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Åste Johan Nordeng Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Trond Remen Klubb Stokmarknes IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Lars-Harald Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaasen, Martin Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Kongsbakk, Trygve Aslak Bø Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Joakim Hopen Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Stian Ballo Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Stil, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulsen, Henrik Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryvoll, Trygve André Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sara, Ovlla Per Skoglund Klubb Nordlys, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Krister Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Arntsen, Julie Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkelund, Oda Agnete Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Børve, Kristi Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Daleng, Andrea-Hansine Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvenes, Oda Regine Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Grovassbakk, Pernille Klubb Siso, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Tilde Ella Birgitta Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Forsøk, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebrigtsen, Anette Sletten Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jøraholmen, Maria Henriksen Klubb Frea, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Ingrid Simonsen Klubb Talvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Losvar, Nathalie Jeanett Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Maravi Daneri, Lucia Ximena Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Victoria Berg Klubb Siso, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nylund, Ina Klubb Bjerkvik IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyvoll, Emma Johanne Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Roarsen, Marte Stabell Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Charlotte Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Undheim, Martine Klubb IL Pioner Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Valvik, Ingvild Willumstad Klubb Siso, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Anneli Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Barbo, Elise Nilsen Klubb Talvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Breivik, Nora Sofie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bæivi, Frida Johanne Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahlskjær, Shanett Olsen Klubb Siso, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Granshagen, Susanne Nystad Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Helander, Sofia Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkonsen, Victoria Klubb Talvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen-Gaski, Anna Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Marit Klevstad Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Joakimsen, Viktoria Klubb Stålbrott IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Thea Giselsson Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Jonas, Isabella Kleven Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Sara Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Margrete Solfrid Simonsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngstad, Sofie Isaksen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Markussen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mordal, Marion Eline Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Marte Lien Klubb Alsvåg IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordgård, Mari Elise Klubb Melbo IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Hedda Kjær Klubb Siso, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravna, Anna Sofie Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakken, Maja Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Steffensen, Marita Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb IL Pioner Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassvik, Johanne Weihan Klubb Siso, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andora Regine Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Eilertsen, Ingrid Renna Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb IL Pioner Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammer, Sigrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Marie Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Sofie Lovise Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Mellem, Marina Rognmo Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyvoll, Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Oda Kristine Klubb Melbo IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasmussen, Kaja Elise Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Steilbu, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Vorren, Maiken Seim Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvergaard, Ane Granheim Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Emilie Klubb Stil, IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Oda Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Kamilla Elise Klubb Stil, IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Eliassen, Kine Sofie Klubb Fauske IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb IL Pioner Ski Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Jenny Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Frida Ingebrigtsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Ingunn Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Myklevoll, Kirsten Emilie Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjølset, Sofie Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Maja Klubb Stokmarknes IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Talseth, Veslemøy Klubb Salangen IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Valen, Beatrice Klubb Innstrandens IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Valen, Alexandra Angelin Klubb Innstrandens IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fause, Ida Margrethe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstrøm, Andrea Karoline Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Amalie Storaa Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Persen, Vibeke Klubb Forsøk, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Samuelsen, Lise Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skånhaug, Trine Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Åsli, Aylin Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Senja Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoel, Marie Ling Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Julie Klubb Melbo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Langseth, Marie Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Løkse, Benedicte Aglen Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Silje Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Marie Klubb Tverrelvdalen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helskog, Emilie Klubb Fauske IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hågensen, Bjørk Villar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Johanne Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Pareli, Emilie Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stornes, Hennie Barstrand Klubb Fauske IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tine Dahl Klubb Forsøk, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Anne Strand Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Benedicte Elise Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Espnes, Hilde Klubb Senja Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Evjenth, Marie Hansen Klubb Siso, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Idström, Tiina Klubb ski club Inarin Yritys Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kvammen, Vilde Klubb Olderdalen IK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Karianne Marie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Henriette Heitmann Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Opgård, Karianne Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Robertsen, Marit Katarina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

Kvinner veteran - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmer, Lise Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse Kvinner veteran Øvelse 3 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Alsen, Markus Lampe Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Tor Håkon Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørnå, Robert Borch Klubb Bjerkvik IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dyrstad, Håkon Sellevoll Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Finstad, Marius Ekrem Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Frantzen, Edvard Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gerhardsen, Eirik Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Godal, Amund Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gustavsen, Iver Sten Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hemminghytt, Torbjørn Klubb Nordfjorden IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hoe, Sander Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jervidal, Håkon Isaksen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Sindre Rognmo Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jørgensen, Ole Marius Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Karlsen, Tobias Klubb Skjervøy IK Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Karolius, Benjamin Rasmussen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kaspersen, Even-Johan Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kleven, Brage Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvamme, Rasmus Odland Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lieng, Petter Danielsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lundamo, Simen Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nylund, John Eivind Larsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nyvold, Henrik Lekang Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Reinås, Jan Arthur Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Riel-Saua, Sebastian Esko Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rosanoff, Sander Nikolai Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sivertsen, Anders Leiknes Klubb IL Pioner Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Spissøy, Ola Johannes Klubb IL Pioner Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vassmyr, Per Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Witte, Mathias Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hammer, Johannes Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ingdal, Mats Jørgen Nordmo Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Joakim Støre Klubb Siso, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Krudtå, Bendik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Melseth, William Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ryvoll, Adrian Øwre Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sandvig, Øystein Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Simonsen, Viljar Sebastian Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørensen, Jonas Klubb Stokmarknes IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østberg, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Jon Kristian Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bentzen, Martin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørkli, Tage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Mathisen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Helgaas, Erling Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Henriksen, Jørgen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jakola, Jørgen Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Eirik Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jørgensen, Vegar Andre Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lange, Hans Henrik Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Vebjørn Krogh Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sandnes, Magnus Figenschau Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vik, David Dong-Hee Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Einarsson, Sturla Bjørn Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Einvik, Kenneth Kristian Helgesen Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Erikstad, Audun Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Farstad, Eirik Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Gundersen, Simon Fredrik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Håpnes, Mats Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn IDSTROEM, Reima Klubb ski club Inarin Yritys Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Isak Nordeng Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Leirbakken, Daniel Boberg Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Mikalsen, Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Sven-Tore Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Os, Alexander Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Rønbeck, Thomas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjønsfjell, Daniel Carløy Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Solvang, Eirik Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Strømholt, Rune Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Thomassen, Joakim Vangen Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Tobiassen, Piera Niilas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri

Menn veteran - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Per-Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Hammer, Egil Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Helgaas, Ole-Andre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Jakobsen, Per Kåre Klubb Alta IF Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Karlsen, John Eirik Klubb Melbo IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Kjell Klubb Stålbrott IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Tore Klubb Olderdalen IK Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Skildheim, Odd-Tore Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Wintervoll, Geir Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Øvergaard, Arild Klubb Målselv Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri

UH åpen klasse menn - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, John Cesar Nicolas Martinez Klubb Nordlys, IL Klasse UH åpen klasse menn Øvelse Fri
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan