Hopp til innhold

TIL-rennet 2

SNN cup 6 sone vest Fristil individuell start

  • Når: 16.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tverrelvdalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G13 G14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G15 G16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J13 J14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J15 J16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2022 Klasse K17 K18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2022 Klasse M17 M18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G13 G14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G13 G14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G13 G14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G13 G14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G13 G14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G13 G14 år Øvelse 3 km fri

G15 G16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G15 G16 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G15 G16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G15 G16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G15 G16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hætta, Ole Herman Klubb Kautokeino IL Klasse G15 G16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G15 G16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G15 G16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Masvik, Anna Elise Kvammen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjørestad, Reidun Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J13 J14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J13 J14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almaas-Hansen, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J13 J14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J13 J14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J13 J14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J13 J14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J13 J14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J13 J14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J13 J14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mannsverk, Caroline Klubb Alta IF Klasse J13 J14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J13 J14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J13 J14 år Øvelse 3 km fri
Navn Romsdal, Aurora Hagerupsen Klubb Alta IF Klasse J13 J14 år Øvelse 3 km fri
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J13 J14 år Øvelse 3 km fri

J15 J16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J15 J16 år Øvelse 5 km fri
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J15 J16 år Øvelse 5 km fri
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J15 J16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J15 J16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J15 J16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J15 J16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J15 J16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stångberg, Sagka Marja Lovise Siri Klubb Kautokeino IL Klasse J15 J16 år Øvelse 5 km fri

K17 K18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse K17 K18 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K17 K18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse K17 K18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Brøndbo, Karoline Seppola Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M17 M18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M17 M18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse M17 M18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M17 M18 år Øvelse 10 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M17 M18 år Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M17 M18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M17 M18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse M17 M18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Per-Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Thomas Hammond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Jan Arne Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB