Hopp til innhold

Øksfjordrennet

Distanser i innbydelse!

  • Når: 31.03.2019
  • Hvor: Øksfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 31.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 31.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 31.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 31.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 31.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 31.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 31.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseby-Jakobsen, Mathias Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Julian André Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boberg, Elias Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boberg, Andreas Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Niva, Mie Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Maja Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Tom Frode Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix