Hopp til innhold

NNM langrenn, Stafetter - Vadsø

Velkommen til NNM 2019! Alle juniorer og seniorer MÅ være registrert i FIS sitt register. Dette for at juniorer og seniorer som ikke er registrert slipper å gå i veteranklassen. - Påmelding av MIX stafett lag kan gjøres på Sportsadmin/Min IDRETT eller til mailadresse: post@nnm2019.no - Siste frist for påmelding 12.03.2019

  • Når: 24.03.2019
  • Hvor: Vadsø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.03.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 290 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 290 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse MIX jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse MIX kvinner junior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse MIX kvinner senior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 290
Start 24.03.2019 Klasse MIX menn junior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260
Start 24.03.2019 Klasse MIX menn senior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 290

Påmeldte deltagere

Gutter 13-16 - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hjort-Larsen, Ludvig Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lind, Per Anders Klubb Ballangen Ski Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Overvik, Theo Arctander Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Riel-Saua, Julius Erno Klubb Forsøk, IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rydningen, Simon Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Samuelsen, Tobias Sørslett Klubb Ballangen Ski Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett

Jenter 13-16 - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fiskebeck, Stella Nørstebø Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Ludviksen Klubb Ilar, IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mienna, Sara Sofia Josefin Klubb Kautokeino IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilsen, Kristina Yanovskaya Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett

Kvinner junior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Markussen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett

Kvinner senior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett

Menn junior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Hansen, Sebastian Klubb Melbo IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Hansen, Kyrill Emil Lind Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Johnsen, Even Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Larsson, Markus Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Lundamo, Simen Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Stil, IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett

Menn senior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Joks, Stein Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Munkebye, Øyvind Bruhn Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Sætre, Erlend Skippervik Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Tobiassen, Piera Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Wigelius, Juhán Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett

MIX Gutter 13-16 - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johannessen, Simon Klubb Senja Ski Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thorstensen, Theo Nikolai Kajander Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett

MIX jenter 13-16 - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Charlene Renee Ødegaard Klubb Ballangen Ski Klasse MIX jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse MIX jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hillestad, Andrine Klubb Senja Ski Klasse MIX jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse MIX jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse MIX jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett

MIX kvinner junior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse MIX kvinner junior Øvelse Sprint stafett
nif-epi04, 04
NTB scanpix