Hopp til innhold

NNM langrenn, fri teknikk - Vadsø

Velkommen til NNM 2019! Alle juniorer og seniorer MÅ være registrert i FIS sitt register. Dette for at juniorer og seniorer som ikke er registrert slipper å gå i veteranklassen. - Påmelding av MIX stafett lag gjøres på Sportsadmin/Min IDRETT eller til mailadresse: post@nnm2019.no - Siste frist for påmelding 12.03.2019.

  • Når: 23.03.2019
  • Hvor: Vadsø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.03.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 23.03.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 23.03.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 145
Start 23.03.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 145
Start 23.03.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 23.03.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 23.03.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 145
Start 23.03.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 145
Start 23.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 145
Start 23.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Javo, Mihkkal Aigin Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Johnsen, John Cesar Nicolas Martinez Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hjort-Larsen, Ludvig Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Niemimuukko, Onni Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Overvik, Theo Arctander Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rydningen, Simon Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Thorstensen, Theo Nikolai Kajander Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Sebastian Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Kyrill Emil Lind Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lind, Per Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Riel-Saua, Julius Erno Klubb Forsøk, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Samuelsen, Tobias Sørslett Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Suhr, Vinjar Heitmann Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Mienna, Sara Sofia Josefin Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Nilsen, Kristina Yanovskaya Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Carmen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Portti, Emili Klubb ski club Inarin Yritys Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Charlene Renee Ødegaard Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Halsøy IL - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiskebeck, Stella Nørstebø Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Ludviksen Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrvoll, Mia Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dahle, Emilie Lindvall Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nylund, Ina Anette Larsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Markussen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri

Kvinner senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri
Navn Idström, Tiina Klubb ski club Inarin Yritys Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulvang, Nora Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Frea, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Larsson, Markus Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 19/20 år - 20 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Frantzen, Edvard Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Johnsen, Even Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Lundamo, Simen Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Stil, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri

Menn senior - 30 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Idström, Reima Klubb ski club Inarin Yritys Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Sætre, Erlend Skippervik Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Tobiassen, Piera Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri

Menn veteran - 20 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Tom Ove Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri
Navn Eliassen, Nils Asmund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri
NIF-EPI03, 03