Hopp til innhold

BUL - samling

Sonesamling

  • Når: 06.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: BUL - huset, Bossekop / Breverud
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseng, Peder-Magnus Sandve Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse Samling
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Samling
Navn Rasmussen, Aleksander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 11 år Øvelse Samling

G 12 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Samling
Navn Blomsø, Erlend Kristian Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse Samling
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse Samling
Navn Eriksen, Mads Kristian Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Samling
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse Samling
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Samling
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Samling
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Samling

G 13 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse Samling
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse Samling
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse Samling

G 14 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Johansen-Rolland, Johannes Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Samling

G 15 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Jonas Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse Samling
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse Samling
Navn Pettersen, Noah Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse Samling

G 16 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse Samling
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse Samling
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Samling
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse Samling
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse Samling
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Samling

J 11 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Selnes Pedersen, Erle Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse Samling

J 12 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse Samling
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse Samling
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Samling
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse Samling
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Samling

J 13 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse Samling

J 14 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Samling
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse Samling
Navn Jørgensen, Eirin Eline Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse Samling
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse Samling

J 15 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Samling

J 16 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse Samling
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse J 16 år Øvelse Samling
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Samling
nif-epi04, 04
NTB scanpix