Hopp til innhold

TIL-rennet dag 1

PS! PÅMELDING Barnerenn ved oppmøte kl.9:30-10:15, Lørdag. ------- SNN-cup 6 sone vest og SNN-cup 8 sone øst. Kretsrenn kl.11:00, Sonerenn kl.10:00 og Barnerenn kl. 10:30 ca.--- Klassisk stil. Enkelt og Fellesstart. ENKELT-start på Sone, Barnerenn og 11-12år, FELLES-start fra 13år og eldre. ---- Rennet går i Kaiskuru Skianlegg. Rennkontor, Kafe og Premieutdeling er på Kaiskuru Nærmiljøsenter.---- Overnatting på Kaiskuru Nærmiljøsenter, Send Mail post@tverrelvdalenil.no

  • Når: 13.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Kaiskuru
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 13.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blomsø, Sindre Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hågensen, Henrik Granshagen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mannsverk, Morten Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Sebastian Suhr Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robertsen, Emil Alseen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blomsø, Erlend Kristian Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Javo, Mihkkal Áigin Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Daniel Christoffer Bakken Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norvang, Christian Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gaup, Nils Jovnna Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Frea, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen-Rolland, Johannes Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Norvang, Karsten Bure Gabrielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Jonas Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pettersen, Noah Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Sondre Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Audun Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseby-Jakobsen, Mathias Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaup, Johan Áilu Klubb Nordlys, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Frea, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersen, Athene Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guttorm, Majja Angelica Johannesdatter Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakken, Julie Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guttorm, Lilli Anne Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Kristina Yanovskaya Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vonka, Liva Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Webber, Matilda Lønning Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Sofie Jæger Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Håkonsen, Victoria Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bellika, Mia Helene Kristensen Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blomsø, Lina Solveig Klubb Bossekop UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mannsverk, Ingrid Helene Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr Olsen, Oda Emilie Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkvik, Helena Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Andrea Charlotte Liland Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Karoline Bull Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kristoffersen, Sofie Lovise Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 18 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 19/20 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Samuelsen, Lise Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andersen, Erlend Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Larsson, Markus Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kaasen, Martin Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Frantzen, Edvard Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

Menn senior - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Per-Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Gulsrud, Jonas Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Norvang, Bjørn Kato Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Pettersen, Steve Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rønbeck, Thomas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge