Hopp til innhold

BUL - stafetten

SNN-cup 5 sone vest. Kretsrenn. Fristil. Sprintstafett, par. Alle som deltar får 100 poeng i SNN-cupen.

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseng, Peder-Magnus Sandve Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Blomsø, Erlend Kristian Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen-Rolland, Johannes Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Selnes Pedersen, Erle Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Eirin Eline Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Marit Klevstad Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Idrettslaget Stil Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Lars-Harald Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix