Hopp til innhold

TIL-rennet dag 2

KRETSRENN kl. 10:00 11år o.e. ---FRISTIL, Enkelt-start. Online påmelding. -----SNN-cup sone vest - renn nr 8.

  • Når: 22.01.2017
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Tverrelvdalen skole
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 22.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnå, Sebastian Svendsen Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnå, Tobias Svendsen Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blomsø, Erlend Kristian Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Clemens, Kristian Mikkelsen Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mannsverk, Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Norvang, Christian Klubb Nordlys, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, David Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Mathias Kristiansen Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Henrik Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fallsen, Isak Hunsdal Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Frea, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøstedt, Mattias Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøstedt, Martin Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Arne Christian Rasmussen Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Håkon Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Suhr, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mats Kristian Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkli, Jonas Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Frea, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Noah Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkvik, Sander Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkeland, Sindre Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Adele Johanne Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Marina Engstad Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeremiassen, Emilie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Sofie Vik Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Sofie Jæger Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barbo, Elise Nilsen Klubb Talvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Granshagen, Susanne Nystad Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Victoria Klubb Talvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marit Klevstad Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Thea Giselsson Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jonas, Isabella Kleven Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andora Regine Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Anna Laila Klubb Nordlys, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kvammen, Vilde Klubb Olderdalen IK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørkli, Tage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Eirik Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beldo, Sigurd Klemetsen Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Birkeland, Stig Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Per-Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Thomas Hammond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Håpnes, Mats Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Per Kåre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kåsbøl, Martin Klubb Jonsvatnet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Medlie, John Vegard Hagen Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Sven-Tore Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Tore Klubb Olderdalen IK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix