Hopp til innhold

TIL-rennet dag 1

TIL-rennet 1 ----Klassisk enkelt-start, kl.11:00, -----Barne og sonerenn kun Lørdag(se egen påmelding TIL Sonerenn). SNN-cup sone vest - renn nr 7.

  • Når: 21.01.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tverrelvdalen skole
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Annet Øvelse annet Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blomsø, Erlend Kristian Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mannsverk, Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norvang, Christian Klubb Nordlys, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, David Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Henrik Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fallsen, Isak Hunsdal Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Frea, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøstedt, Mattias Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøstedt, Martin Klubb Nordlys, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Arne Christian Rasmussen Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen-Rolland, Johannes Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Håkon Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Suhr, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mats Kristian Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkli, Jonas Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Frea, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersen, Noah Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bekkvik, Sander Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Birkeland, Sindre Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bertelsen, Andrea Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Adele Johanne Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Marina Engstad Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeremiassen, Emilie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Sofie Vik Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikalsen, Victoria Olasdatter Klubb Stil, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Sofie Jæger Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thomassen, Tiril Helén Klubb Stil, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granshagen, Susanne Nystad Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Victoria Klubb Talvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Marit Klevstad Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Thea Giselsson Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jonas, Isabella Kleven Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andora Regine Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Anna Laila Klubb Nordlys, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

Kvinner senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvammen, Vilde Klubb Olderdalen IK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Eirik Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beldo, Sigurd Klemetsen Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Birkeland, Stig Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnstad, Per-Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Thomas Hammond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gulsrud, Jonas Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Guttorm, Dan Roger Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Håpnes, Mats Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jakobsen, Per Kåre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Sven-Tore Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Norvang, Bjørn Kato Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsen, Tore Klubb Olderdalen IK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix