Hopp til innhold

TIL Sonerenn

SONERENN 8-10år Møte i god tid. Start kl. 10:00. Klassisk, enkeltstart. Online påmelding eller på mail(Navn, Klubb, Føds.år) ----------------BARNERENN 0-7år. Start.ca.kl.10:30-10:40, etter sonerenn. Klassisk. påmelding ved oppmøte(fra 9.30-10.15) Startkontingent Sonerenn kr.70,- Barnerenn kr. 50,-

  • Når: 23.01.2016
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Tverrelvdalen skole
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammari, Vinjar Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammari, Heljar Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Gjermund Klevstad Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mannsverk, Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikalsen, Hans-Jørgen Sund Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norvang, Christian Klubb Nordlys, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, David Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simensen, Eric Nicolay Rønneseter Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Henrik Aron Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hågensen, Henrik Granshagen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mannsverk, Morten Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beldo, Oskar Mathias Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simensen, Chris Alexander Rønneseter Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøstedt, Aksel Bogumil Klubb Nordlys, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brataas, Elise Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Simonette Vik Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Johanna Tau Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix