Hopp til innhold

TIL-rennet 2

KRETSRENN kl. 10:00 11år o.e. FRISTIL. JAKTSTART, Start-tid basert på resultat fra Lørdag. De med starttid mer enn 2 min, 3 min og 4 min går ut i fellesstart (2 min,11-14år) (3 min,15-16år) (4 min jr-sr) Online påmelding.

  • Når: 24.01.2016
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Tverrelvdalen skole
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fallsen, Isak Hunsdal Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønn, Emil Johansen Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hågensen, Sigurd Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Frea, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Andreas Ek Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøstedt, Mattias Klubb Nordlys, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøstedt, Martin Klubb Nordlys, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Povenius, Georg Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiersen, Torbjørn Klubb Frea, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Håkon Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mats Kristian Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Frea, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Noah Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Suhr, Vinjar Heitmann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svea, Kim Hugo Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Erlend Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkvik, Sander Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Aslak Mikkel Persen Klubb Kautokeino IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Stil, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bertelsen, Andrea Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerdal, Tonje-Martine Klubb Frea, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Tove Karoline Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Adele Johanne Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Ingrid Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Beldo, Oda Karoline Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeremiassen, Emilie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Emilie Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Sofie Vik Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jøraholmen, Emma Elise Henriksen Klubb Frea, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larssen, Julie Kjellmann Klubb Talvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Sofie Jæger Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundstrøm, Kajsa Andersen Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomassen, Tiril Helén Klubb Stil, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingebrigtsen, Anette Sletten Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jøraholmen, Maria Henriksen Klubb Frea, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Ingrid Simonsen Klubb Talvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barbo, Elise Nilsen Klubb Talvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bæivi, Frida Johanne Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granshagen, Susanne Nystad Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håkonsen, Victoria Klubb Talvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Marit Klevstad Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Thea Giselsson Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jonas, Isabella Kleven Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andora Regine Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Emilie Klubb Stil, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Oda Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Kamilla Elise Klubb Stil, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Anna Laila Klubb Nordlys, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sivertsen, Marie Klubb Tverrelvdalen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Anne Strand Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Riel-Saua, Sebastian Esko Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Eirik Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vik, David Dong-Hee Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beldo, Sigurd Klemetsen Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Per-Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Håpnes, Mats Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Per Kåre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Sven-Tore Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Norvang, Bjørn Kato Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønbeck, Øystein Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønbeck, Thomas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix