Hopp til innhold

TIL-rennet 1

Klassisk fellesstart, kl.11:00, i puljer, se startliste (Resultat lørdag, gir utgangspunkt for Jaktstart søndag)-----Barne og sonerenn kun Lørdag.

  • Når: 23.01.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tverrelvdalen skole
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fallsen, Isak Hunsdal Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Grønn, Emil Johansen Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hågensen, Sigurd Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Frea, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kristensen, Andreas Ek Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sjøstedt, Mattias Klubb Nordlys, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sjøstedt, Martin Klubb Nordlys, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Povenius, Georg Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Reiersen, Torbjørn Klubb Frea, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Strøm, Håkon Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mats Kristian Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Frea, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pettersen, Noah Sivssønn Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Suhr, Vinjar Heitmann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bekkvik, Sander Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Aslak Mikkel Persen Klubb Kautokeino IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Stil, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bertelsen, Andrea Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nerdal, Tonje-Martine Klubb Frea, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nilsen, Tove Karoline Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Amalie Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Aas, Adele Johanne Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Andersen, Ingrid Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Beldo, Oda Karoline Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jeremiassen, Emilie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johansen, Emilie Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johansen, Sofie Vik Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jøraholmen, Emma Elise Henriksen Klubb Frea, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Larssen, Julie Kjellmann Klubb Talvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Olsen, Sofie Jæger Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sundstrøm, Kajsa Andersen Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Thomassen, Tiril Helén Klubb Stil, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ingebrigtsen, Anette Sletten Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jøraholmen, Maria Henriksen Klubb Frea, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Ingrid Simonsen Klubb Talvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Losvar, Nathalie Jeanett Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barbo, Elise Nilsen Klubb Talvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bæivi, Frida Johanne Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Granshagen, Susanne Nystad Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Håkonsen, Victoria Klubb Talvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Marit Klevstad Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johnsen, Thea Giselsson Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jonas, Isabella Kleven Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andora Regine Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Emilie Klubb Stil, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Amundsen, Oda Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Kamilla Elise Klubb Stil, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 17 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Anna Laila Klubb Nordlys, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 18 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sivertsen, Marie Klubb Tverrelvdalen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 19/20 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

Kvinner senior - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Anne Strand Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsen, Markus Lampe Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Riel-Saua, Sebastian Esko Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik, David Dong-Hee Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

Menn senior - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beldo, Sigurd Klemetsen Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Per-Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Guttorm, Dan Roger Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Håpnes, Mats Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Per Kåre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nilsen, Sven-Tore Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Norvang, Bjørn Kato Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Olsen, Tore Klubb Olderdalen IK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Persen, Edmund Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Pettersen, Steve Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Tor Egil Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rønbeck, Øystein Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rønbeck, Thomas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Solvang, Eirik Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Østmo, Lasse Nils Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix