Hopp til innhold

Får dere ut potensialet i klubben?

Har medlemmer og tillitsvalgte i din klubb god nok felles forståelse for hva klubben skal tilby, hvilken klubb dere skal være og hva som er klubbens ambisjon?

Har medlemmer og tillitsvalgte i din klubb god nok felles forståelse for hva klubben skal tilby, hvilken klubb dere skal være og hva som er klubbens ambisjon? Dersom det mangler slike grunnleggende avklaringer, kan medlemmene oppleve mindre klubbfølelse og de er mindre villig til å engasjere seg i klubben. I så fall bør din klubb vurdere «Klubbutvikling»!

Les mer om klubbutviklingskonseptet til Norges Skiforbund, og se video nedenfor om klubbutvikling i norsk idrett.

Klubbutvikling

Ikke hatt tid til å prøve Bedre Klubb enda? Ta en titt!

Bedre klubb Nyhetssak om Bedre klubb

nif-epi04, 04