Hopp til innhold

PSL Kongsberg

Paralell slalåm kveldsrenn i slalomen Rennet vil fungere som uttak til PSL laget til Telenorlekene

  • Når: 27.01.2023
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, William Lien Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Furre, Erik Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Groven-Robertsen, Mikkel Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haltnes, Leander Evensen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kirkeng, Ole Aleksander Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rasmussen, Bobby Glimsholt Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rasmussen, Felix Glimsholt Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Furre, Haakon Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Krigstrøm, Oscar Johansson Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kristiansen, Tobias Berg Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Madsen, Jørgen Flåta Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgetveit, Sina Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Iversen, Riah Astrid Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jagdum, Kari Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kirkeng, Hermine Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
NIF-EPI03, 03
NTB