Hopp til innhold

Gravsetrennet 2022

Første helgen i desember ønsker vi i Hemsedal IL alle velkommen til renn på Gravset Skianlegg. Det er kommet bra med snø det er gode forhold. Rennet går i fristil. Husk og endre klasse fra sist sesong. EmiTag-brikker som har serienr lavere enn 3 977 320 kan ikke benyttes. Epost til påmelding pamelding@gravset.no

  • Når: 04.12.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.12.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 04.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrestøl, Vetle Nordby Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringbrant-Kvaale, Leopold Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Vetle Haugen Klubb Gol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stalenget, Kristian Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Gaute Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Koveland, Jonas Klubb Ådal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Mathias Wibe Klubb Ådal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solsem, Jesper Klubb Ådal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Weeg, Julian Søndrol Klubb Skrautvål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindaker-Botten, Emil Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongslie, Even Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laaveg, Sander Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laaveg, Vetle Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lie, Peder Haugen Klubb Gol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Sander Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svennevik, Oskar Jorde Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buskas, Lea Stegmann Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jönsson, Alva Maja Nicholina Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kahrs, Hermine Amundsen Klubb Gol IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kongslie, Oda Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olstad, Nora Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Selma Gigstad Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Intelhus, Vilde Natvig Klubb Hemsedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rukke, Sanne Kristine Klubb Nesbyen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Oda Øyo Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Eline Ruste Klubb Ådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Tinde Nythun Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kahrs, Madicken Amundsen Klubb Gol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gigstad-Bergene, Eline Klubb Skrautvål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olstad, Selma Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skare-Soldal, Ingeborg Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sataøen, Edel Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skare-Soldal, Astrid Klubb Geilo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulberg, Siril Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB