Hopp til innhold

Vikersundrennet/KM klassisk/SpareBank1-cup

KM klassisk for 13 år og eldre samt SpareBank1-cuprenn for Buskerud.

  • Når: 28.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vikersund
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 28.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sondre Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathiesen, Christian Næss Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Temte, Tor Roald Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øhren, Ferdinand Bang Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brandtenborg, Eirik Jackson Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langset, Felix Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lervik, Axel Berger Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillemoen, Jørgen Steinbru Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wermskog, Linus Granlund Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fulford, Jacob George Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Knut-Eirik Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Friberg, Vincent Tsolis Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gihle, Elias Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Muggerud-Sønju, Lars-Kristian Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næss, Emil Nikolai Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Redalen, Torbjørn Rondestveit Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Herman Nygaardsvik Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønsterud, Andreas Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øhren, Felix Bang Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglevik, Ole Henrik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Andreas Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathisen, Eilev Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Ulrik Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Bjørn August Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staib, Falk Teigen Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stærkebye-Ellingsen, Sigurd Klubb Vikersund IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Kasper Tveten Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aronsen, Sivert Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Hauk Norheim Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillemoen, Martin Steinbru Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Muggerud-Sønju, Sigurd Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Gaute Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønnessen, Jonatan Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Mie Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Tiril Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hermansen-Lind, Nora Matilde Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Ida Cecilie Klubb Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Adele Marie Myhre Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langset, Olivia Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løkke, Eirun Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molenaar, Sofie Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønsterud, Hermine Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørumshagen, Amanda Ramampiaro Klubb Vikersund IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trondsen, Tekla Ovidie Holm Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexandersen, Madelen Skjørvold Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Kaja Hagtvedt Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoen-Lund, Ingeborg Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Imsgard, Elisabeth Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trondsen, Eira Kanutte Holm Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Eline Ruste Klubb Ådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thomasrud, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexandersen, Eline Skjørvold Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gudbrandsen, Olivia Korsgård Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Julie Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torgersen, Kjersti Bjerkerud Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øhren, Frida Bang Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thomasrud, Anette Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerregaard, Eirik Klubb Krødsherad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Sondre Båsen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB