Hopp til innhold

SkiStar Wintergames - FIS SL Herrer

SkiStar Wintergames - FIS SL Herrer.

  • Når: 22.04.2023
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.04.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.04.2023 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.04.2023 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 22.04.2023 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Timon Ludvig Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ihlebæk, Sander Ulekleiv Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solevåg, Sebastian Johann Foss Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

U Menn Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fasting, Magnus Lund Klubb Arendal Slalomklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Marwell-hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03