Hopp til innhold

Konnerudrennet klassisk

Konnerudrennet Klassisk Vi har både natursnø og kunstsnø. Kuldegradene er tilbake på Konnerud, og vi gleder oss til renn. Følg gjerne Facebook gruppa for oppdatert og løpende informasjon. https://www.facebook.com/Konnerudrennet Klubbene vil bli etterfakturert startkontingenter Påmeldingsfrist endret til 5 Desember

  • Når: 11.12.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse FH Gutter 10-12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2022 Klasse FH Gutter 13-14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2022 Klasse FH Gutter 15-16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2022 Klasse FH Jenter 10-12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2022 Klasse FH Jenter 13-14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2022 Klasse FH Jenter 15-15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.12.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 11.12.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.12.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 11.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell-Hulbak, Martinius Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Erik Ramuz Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elvenes, Ulrik Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebakken, Isak Øksnevad Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Helmer Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løchen-Westerlund, Ludvig Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mossige, Arne Sølvberg Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myklebust, Even Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nitteberg, Christian Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skare, Sjur Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Temte, Tor Roald Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langset, Felix Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Liavaag, Maxander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulstein-Wiencke, Oliver Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Even Munch Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Degerstrøm, Markus Holsing Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebakken, Kristian Øksnevad Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fulford, Jacob George Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landfald, Even Knutsen Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robertsen, Niklas Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestskog, Emil André Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gihle, Elias Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thøgersen, Nikolai Johnsrud Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongslie, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selander, Linus Schie Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Mads Nævdal Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell-Hulbak, Oskar Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boije, William Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borgen, Henrik Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hilleren, Oliver Bråten Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hulbakk, Markus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kongslie, Even Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvaale, Kjetil Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løchen-Westerlund, Johannes Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løchen-Westerlund, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybakken, Ulrik Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyrønning, Jakob Hagen Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staib, Falk Teigen Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensland, Matheo Lenæs Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tauch, Bosse Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Kasper Tveten Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brekke, Cornelius Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christoffersen, Adrian Munch Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeldstad, Kasper Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jacob Thorhallsson Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Madsen, Aksel Heir Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordeng, Sondre Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyrønning, Iver Hagen Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Prestholdt, Ola Østlund Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønnessen, Jonatan Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Åsheim, Laurits Øyo Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Vilma Lier Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gihle, Tiril Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hermansen-Lind, Nora Matilde Klubb Sturla IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Landfald, Eline Knutsen Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leet, Cordelia Hamre Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lewis, Brooklyn Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staude, Agnes Filippa Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storm, Kajsa Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fasting, Hedda Stavlund Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gylseth-Glavin, Silje Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karfjell, Ella Kristine Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongslie, Oda Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langset, Olivia Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løkke, Eirun Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Elise Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinemo, Nora Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Hedda Bache Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn You, Lisa Airui Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Mathea Lie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Golid, Synne Tveiten Klubb Seljord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Juliussen, Ingrid Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landsværk, Anne Olivia Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skare, Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tauch, Lotta Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waage-Nielsen, Ida Klubb Dikemark IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoen-Lund, Ingeborg Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mortensen, Josefine Indianna Østraat Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Odden, Emilie Irene Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinemo, Liv Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandaker, Sunniva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sarfi, Hanna Andersen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storm, Filippa Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Welle-Smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Juliussen, Anna Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langmoen, Karoline Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheele, Helene Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæterli, Marthe Thorsby Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Synne Fotland Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christoffersen, Linnea Angell Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tiril Thorhallsson Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hatteland-Kaasa, Astrid Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heidum-Ziegler, Ella Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lewis, Filippa Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nelstrøm, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedaas, Cornelia Feiring Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenersen, Julie Fredrikke Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sælebakke, Ovidie Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Anna Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Arvidson, Ingrid Dahlman Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakken, Ellinor Lier Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christensen, Hannah Lie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eek, Sonja Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gudbrandsen, Olivia Korsgård Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Sophia Østby Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kullerud, Aleksandra Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Liavaag, Maiken Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nelstrøm, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stake, Astrid Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenersen, Emilie Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laurent, Beatrice Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holsing, Bente Kristin Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bade, Halvor Røise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eek, Morten Hoff Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Krogholm, Per Mathias Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kullerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB