Hopp til innhold

Konnerudrennet fristil

Konnerudrennet fristil. Vi har både natursnø og kunstsnø. Kuldegradene er tilbake på Konnerud, og vi gleder oss til renn. Følg gjerne Facebook gruppa for oppdatert og løpende informasjon. https://www.facebook.com/Konnerudrennet Klubbene vil bli etterfakturert startkontingenter Påmeldingsfrist endret til 5 Desember

  • Når: 10.12.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse FH Gutter 10-12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 10.12.2022 Klasse FH Gutter 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 10.12.2022 Klasse FH Gutter 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse FH Jenter 10-12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 10.12.2022 Klasse FH Jenter 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 10.12.2022 Klasse FH Jenter 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 10.12.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 10.12.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 10.12.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 10.12.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 10.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Gutter 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse FH Gutter 15-16 år Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andreassen, Herman Aas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Blom-Martin, Håkon Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek, Aslak Hovde Klubb Heddal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellefsen, Martinius Myrvollen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elvenes, Ulrik Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebakken, Isak Øksnevad Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fredriksen, xDavid Ovald Boichat Lønnum Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Herman Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Helmer Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jentoft, Edvard Johan Hess Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Landsgård, Brede Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løchen-Westerlund, Ludvig Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myklebust, Even Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nohre-Solvang, Mathias Leander Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Platou, Sverre Kvåle Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skare, Sjur Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn van Leeuwen, Benjamin Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyen, Sebastian Menzel Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Alm-edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arnstorp, Sigurd Tveit Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Døvik, Tobias Klubb Ivrig, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellefsen, Oleander Myrvollen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langset, Felix Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lervik, Axel Berger Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Liavaag, Maxander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melås, Elling Morin Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nohre-Solvang, Mathias Leander Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Norgren, Linus Vidnes Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasoly, Abdullah Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Even Munch Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Degerstrøm, Markus Holsing Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebakken, Kristian Øksnevad Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fulford, Jacob George Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heiberg, William Widing Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Landfald, Even Knutsen Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleøien, Eskil Høie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Oscar Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Robertsen, Niklas Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Hei IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Utsigt-Karlsen, Alvin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestskog, Emil André Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnstorp, Sverre Tveit Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Friberg, Vincent Tsolis Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gihle, Elias Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Karl Markus Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Emil Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønsterud, Andreas Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tharaldsen, Oliver Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thøgersen, Nikolai Johnsrud Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Cortsen, Oliver Johansen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Døvik, Oskar Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidbo-Hansen, Rasmus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Karl Markus Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Selander, Linus Schie Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steen, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidbo-Hansen, Rasmus Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglevik, Ole Henrik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Glad, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Thorbjørn Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sylling, Anders Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Aksel Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Sigurd Falck Klubb Mjøndalen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Boije, William Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukvik, Torstein Fiksdal Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilleren, Oliver Bråten Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Sebastian Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hulbakk, Markus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Juveli, Viktor Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongslie, Even Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løchen-Westerlund, Johannes Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løchen-Westerlund, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michalsen, Even Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nohre-Solvang, Emiliam Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Ulrik Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oord, Aksel Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Bjørn August Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solhaug, Magnus Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staib, Falk Teigen Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensland, Matheo Lenæs Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thornquist, Melvin Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveito, Jonas Nordnes Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Kasper Tveten Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Adrian Munch Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Døvik, Henrik Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldstad, Kasper Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Herman Helling Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Jesper Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høiby, Emanuel Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohn, Oskar Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn L'Abée-Lund, Haakon Munz Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleøien, Amund Høie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Madsen, Aksel Heir Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nohre-Solvang, Emiliam Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Sondre Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyrønning, Iver Hagen Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen-Karlsson, Gaute Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thornquist, Melvin Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tønnessen, Jonatan Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Olivia Rostad Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Vilma Lier Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Barbati, Ida Midtskogen Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Erikstein, Lotte Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Ada Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gihle, Tiril Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukvik, Olivie Fiksdal Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Juelsen, Alva Elvira Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Korseberg-Aaserud, Elise Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Landfald, Eline Knutsen Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leet, Cordelia Hamre Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lewis, Brooklyn Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ludvigsen, Mina Jahren Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Malena Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Michalsen, Ida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Agnes Leren Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nethaug, Edda Moger Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nytvedt, Eva Klæboe Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenstvedt, Sofie Aanes Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tanberg, Filippa Knudsen Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Indine Kristine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gylseth-Glavin, Silje Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karfjell, Ella Kristine Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongslie, Oda Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langset, Olivia Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkke, Eirun Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Elise Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinemo, Nora Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Hedda Bache Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubbrud, Iris Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sønsterud, Hermine Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveito, Hannah Nordnes Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Tuva Bogen Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn You, Lisa Airui Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Golid, Synne Tveiten Klubb Seljord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliussen, Ingrid Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Landsværk, Anne Olivia Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdahl, Ida Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lofthus, Ella Ruud Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Emma Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skare, Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubbrud, Aurora Klubb Dikemark IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thronsen, Elise Ingeborg Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Waage-Nielsen, Ida Klubb Dikemark IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlie, Andrea Hveberg Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Kaja Hagtvedt Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoen-Lund, Ingeborg Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Magnussen, Malin Sofie Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nestegård-Bolstad, Hedda Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytvedt, Sofie Klæboe Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Odden, Emilie Irene Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinemo, Liv Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Josefine Waal Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker, Sunniva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sarfi, Hanna Andersen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Welle-Smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Juliussen, Anna Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Martine Pettersen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mortensen, Pernille Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Erika Aukan Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæterli, Marthe Thorsby Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Synne Fotland Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Linnea Angell Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatteland-Kaasa, Astrid Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langeli, Angelica Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lewis, Filippa Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nelstrøm, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenersen, Julie Fredrikke Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenstvedt, Mille Aanes Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sælebakke, Ovidie Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ella Aas Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Arntzen, Anna Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Arvidson, Ingrid Dahlman Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Degrave, Irina Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudbrandsen, Olivia Korsgård Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helland, Lotte Sem Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sophia Østby Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kullerud, Aleksandra Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefdahl, Nora Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Liavaag, Maiken Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Magnussen, Annika Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Julie Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nelstrøm, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasoly, Basira Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Anna Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stake, Astrid Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenersen, Emilie Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Almlie, Henny Hveberg Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Laurent, Beatrice Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Holsing, Bente Kristin Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Evju, Emre Sveinsønn Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Hof IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Norgren, Teodor Vidnes Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bade, Halvor Røise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Indby, Ivar Hesselberg Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kullerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB