Hopp til innhold

NTG FIS/NJR GEILO

Velkommen til fire dager med Fis-renn i Vestlia Skisenter på Geilo 1.-4.desember Fis-renn for damer og NJR for herrer

  • Når: 1.12 - 04.12.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vestlia Skisenter Geilo
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.11.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
Foto: Heiko Junge / NTB