Hopp til innhold

Kretssamling alpint Kongsberg

Alpinister i alpinklubber i Buskerud inviteres til åpen kretssamling i Kongsberg i regi av Buskerud Skikrets. Samlingen foregår 27.-28. august og gjelder for klassene U10 til U21. Info her: https://www.skiforbundet.no/buskerud/nyhetsarkiv/2022/8/kretssamling-alpint-pa-kongsberg-27.---28.-august/

  • Når: 27.8 - 28.08.2022
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.08.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.08.2022 Klasse U10 samling lørdag-søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2022 Klasse U12 samling lørdag-søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2022 Klasse U14 samling lørdag-søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2022 Klasse U16-21 samling lørdag-søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

U10 samling lørdag-søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse U10 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Felix Glimsholt Klubb Aron Sportsklubb Klasse U10 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Betthy Glimsholt Klubb Aron Sportsklubb Klasse U10 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Sjöborg, Alfred Klubb Kongsberg IF Klasse U10 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Ulriksen, Heidi Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse U10 samling lørdag-søndag Øvelse Trening

U12 samling lørdag-søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, William Lien Klubb Kongsberg IF Klasse U12 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Jagdum, Kari Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse U12 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Bobby Glimsholt Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Strøm-Hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse U12 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Sæther, Vårin Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 samling lørdag-søndag Øvelse Trening

U14 samling lørdag-søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse U14 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Jagdum, Liv Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse U14 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse U14 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse U14 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse U14 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse U14 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse U14 samling lørdag-søndag Øvelse Trening

U16-21 samling lørdag-søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Furre, Haakon Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U16-21 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Furre, Erik Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U16-21 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16-21 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Madsen, Jørgen Flåta Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse U16-21 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16-21 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse U16-21 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 samling lørdag-søndag Øvelse Trening
nif-epi04, 04
Pedro Lemos