Hopp til innhold

Sommerhoppuka RC / NC Vikersund

Sommerhoppuka 2022 NC og RC Flyttet til søndag (byttet dag med Hasselbakken)

  • Når: 21.08.2022
  • Oppstart: 10:45
  • Hvor: K65 Vikersund Hoppsenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.08.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.08.2022 Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2022 Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2022 Klasse Jenter RC B Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 130
Start 21.08.2022 Klasse Jenter RC A Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2022 Klasse K NC A Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 170
Start 21.08.2022 Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2022 Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2022 Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2022 Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2022 Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2022 Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

Gutter RC A - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armo, Ivar Øivindson Rief Klubb Botne SK Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Fageraas, Leonard Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Sandberg, Lukas Klubb Øyestad IF Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Sørensen, Stian August Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65

Gutter RC B - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Gotehus, Olav Tsukameka Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Haugland, Halvor Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Kittelsen, Rasmus Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Lohne, Theodor Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Sørensen, Stian August Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65

Jenter RC A - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evans, Nora Helene Klubb Fossum IF Klasse Jenter RC A Øvelse Vikersund K65

K NC Elite - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evans, Nora Helene Klubb Fossum IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K65
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K65
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K65
Navn Liane, Marie Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K65
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K65

M NC A - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Aaseth, Magnus Klubb Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbu KK Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65

M NC B - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Pettersen, Jonas Klubb Botne SK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Stensland-Larsen, Brage Klubb Sandar IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Strandbråten, Mats Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65

M NC C - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Elias Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Christensen, Arnt Nicolai Klubb Hobøl IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Lundhaug, Walter Klubb Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Nilsen, Sindre Klubb Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Sandberg, Lukas Klubb Øyestad IF Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Walseth, Jakob Alvsåker Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65

M NC Elite - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K65
nif-epi04, 04
Pedro Lemos