Hopp til innhold

Spillumsrennet 2022 - Kveldsrenn

NA-karusell -

  • Når: 09.02.2022
  • Oppstart: 19:00
  • Hvor: Spillum Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse Gutter 1 KM Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse Gutter 2 KM Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse Gutter 3 KM Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse Gutter 5 KM Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse Jenter 1 KM Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse Jenter 2 KM Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse Jenter 3 KM Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse Jenter 5 KM Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.02.2022 Klasse Kvinner 10 KM Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse Kvinner 7 KM Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.02.2022 Klasse Menn 10 KM Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse Menn 7 KM Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Gutter 1 KM - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse Gutter 1 KM Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvalheim, Kristian-Johannes Stylo Klubb Botnan IL Klasse Gutter 1 KM Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugen, Henrik Skille Klubb Spillum IL Klasse Gutter 1 KM Øvelse 1 km klassisk
Navn Westum, Matheo Aakervik Klubb Spillum IL Klasse Gutter 1 KM Øvelse 1 km klassisk
Navn Østby, Iver Milde Klubb Spillum IL Klasse Gutter 1 KM Øvelse 1 km klassisk

Gutter 2 KM - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruun-Owen, Fredrik Klubb Botnan IL Klasse Gutter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Følstad-Wågheim, Sigve Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvoslef, Liam Matheo Larsen Klubb Botnan IL Klasse Gutter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Solhaug, Henrik Indermo Klubb Spillum IL Klasse Gutter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse Gutter 2 KM Øvelse 2 km klassisk

Gutter 3 KM - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sollie, Isak Ekker Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 3 KM Øvelse 3 km klassisk
Navn Sollie, Ulrik Ekker Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 3 KM Øvelse 3 km klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse Gutter 3 KM Øvelse 3 km klassisk

Gutter 5 KM - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruun, Nils Johannes Foss Klubb Botnan IL Klasse Gutter 5 KM Øvelse 5 km klassisk
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse Gutter 5 KM Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse Gutter 5 KM Øvelse 5 km klassisk
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse Gutter 5 KM Øvelse 5 km klassisk
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse Gutter 5 KM Øvelse 5 km klassisk
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse Gutter 5 KM Øvelse 5 km klassisk

Jenter 1 KM - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratberg, Leah Mathilde Kjøglum Klubb Overhalla IL Klasse Jenter 1 KM Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliasdottir, Vera Mathilde Klubb Spillum IL Klasse Jenter 1 KM Øvelse 1 km klassisk
Navn Saugestad, Amalie Aspnes Klubb Overhalla IL Klasse Jenter 1 KM Øvelse 1 km klassisk
Navn Stene, Margrete Riibe Klubb Overhalla IL Klasse Jenter 1 KM Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Kristine Klubb Overhalla IL Klasse Jenter 1 KM Øvelse 1 km klassisk

Jenter 2 KM - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nufsfjord, Sanna Klubb Elvalandet IL Klasse Jenter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæther-Danielsen, Maja Klubb Spillum IL Klasse Jenter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæther-Danielsen, Malin Klubb Spillum IL Klasse Jenter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse Jenter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Winter, Kristine T Klubb Spillum IL Klasse Jenter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Wågan, Albert Kvalstad Klubb Spillum IL Klasse Jenter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse Jenter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse Jenter 2 KM Øvelse 2 km klassisk

Jenter 3 KM - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 3 KM Øvelse 3 km klassisk
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse Jenter 3 KM Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse Jenter 3 KM Øvelse 3 km klassisk
Navn Klingen, Lene Klubb Spillum IL Klasse Jenter 3 KM Øvelse 3 km klassisk
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 3 KM Øvelse 3 km klassisk

Kvinner 10 KM - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vannebo, Hild Sissel Krogstad Klubb Spillum IL Klasse Kvinner 10 KM Øvelse 10 km klassisk

Menn 10 KM - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse Menn 10 KM Øvelse 10 km klassisk
Navn Vannebo, Andreas Klubb Spillum IL Klasse Menn 10 KM Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01