Hopp til innhold

Karusellrenn 3-2022

Snøen er tilbake, og saman med Gaular IL inviterar Førde IL Langrenn til SSF Karusellrenn på Langeland, tysdag 01. februar 2022.

  • Når: 01.02.2022
  • Oppstart: 18:30
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse FH kvinner junior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 01.02.2022 Klasse FH kvinner senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50
Start 01.02.2022 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50
Start 01.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50
Start 01.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 75
Start 01.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse Menn veteran 5 km Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 75
Start 01.02.2022 Klasse UTAN TID Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50

Påmeldte deltagere

FH kvinner senior - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebø, Jenny Klubb Gaular IL Klasse FH kvinner senior Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikenes, Sverre Stadheim Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henden-Pedersen, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Sigurd Nordahl Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storhaug, Håkon Hovland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torheim, Jonathan Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Mads Mo Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, David Landro Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Henrik Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Adam Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Boge, Eivind Øvrebø Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Grinde, Ragnar Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Hatteland, Aksel Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Jens Mo Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Henden-Pedersen, August Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Kårstad, Kasper Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Kårstad, Johannes Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Myklebust, Olai Kirkebø Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Myklebust, Sven Sæle Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaflestad, Olai Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Smaamo, Sondre Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenvig, Aksel Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvberg, Gabriel Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Tysse, Ulrik Hjellbakk Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hermansen, Emil Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sygna, Lars Astad Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berqvam, Eivind Holsen Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boge, Jørgen Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjervik, Truls Myren Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaflestad, Liam Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvberg, Julian Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergtun, Amalie Elisabeth Varlid Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årdal, Ingrid Leknes Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lervik, Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bell, Oda Johanne Kjølstad Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagevik, Elvira Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørland, Selma Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berqvam, Vilde Holsen Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikenes, Kaia Stadheim Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Jolanki, Inga Seljesæter Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Astrid Holvik Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Reinsnos, Silja Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Råheim, Linnea Gjelsvik Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Skeie, Malena Gudvangen Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Smaamo, Martine Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenvig, Olea Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Årdal, Ida Leknes Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergtun, Malin Christine Varlid Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Botnen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Følid, Louise Kårstad Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gillestad, Klara Sagmo Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kårstad, Sofia Grimelid Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Ingeborg Nordahl Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørland, Mathea Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Aurora Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engen, Andrea Hermine Os Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Helga Mo Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Amanda Holvik Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reinsnos, Martine Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Råheim, Amalie Gjelsvik Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erdal, Herman Ingolf Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Losnegard, Reidar Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gurvin, Per Eivind Klubb Førde IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01