Hopp til innhold

KM Klassisk Buskerud Skikrets

Kretsmesterskap i klassisk stil som erstatning for avlyst arrangement på Bromma. Invitasjon og nærmere beskrivelse legges ut på www.ringkollenskiklubb.no søndag kveld eller mandag morgen, samt som vedlegg her. Arrangementet skjer i samarbeid med IL Holeværingen Langrenn og Haugsbygd IF Ski. Som følge av at arrangementet blir satt opp på kort varsel må det påregnes at det ikke er rom for etteranmeldinger. Det er mulig lengste distanse blir 7,5 km om snøforholdene tilsier dette. Innbydelse er innlagt under. Den blir oppdatert med løypekart senest tirsdag etter befaring i løypene. Uttaksrenn til Ungdomsstafetten 15-16 år i Holmenkollen 6. mars.

  • Når: 22.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ringkollen, Ringerike
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsrud-Odda, Anton Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønnevik, Andreas Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langset, Felix Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Fredrik Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bråten, Daniel Fic Klubb Eggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fulford, Jacob George Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Knut-Eirik Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Jonas Klubb Eggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pilskog, Kevin Bernhard Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risberg, Theodor Sundberg Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Marcus Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blaka, Amar Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Elias Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Emil Nikolai Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roen, Tobias Morstad Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Herman Nygaardsvik Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønsterud, Andreas Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatningen, Martin Narum Klubb Eggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingsen Kanuck, Stefan Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerdal, Jonathan Elias Rinde Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglevik, Ole Henrik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gustad, André Sjo Klubb Krødsherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Håkon Moe Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Christian Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Andreas Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roen, Sander Morstad Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Kasper Tveten Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldstad, Kasper Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Sondre Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Gaute Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Oskar Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønnessen, Jonatan Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sondre Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bråten, Alexander Fic Klubb Eggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathiesen, Christian Næss Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tonning, Martin Ullern Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Leah Petrosiute Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langset, Olivia Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løkke, Eirun Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molenaar, Sofie Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønsterud, Hermine Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørumshagen, Amanda Ramampiaro Klubb Vikersund IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trondsen, Tekla Ovidie Holm Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestli, Tuva Bogen Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexandersen, Madelen Skjørvold Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Therese Dæhli Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Julie Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vidvei, Thea Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imsgard, Elisabeth Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rukke, Sanne Kristine Klubb Nesbyen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandbråten, Vilde Stegane Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlien, Filippa Josefine Fjærtoft Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trondsen, Eira Kanutte Holm Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Eline Ruste Klubb Ådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jebsen, Maren Kristina Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løitegård, Oda Klubb Rollag og Veggli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhovd, Marie Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moi, Anne Skjolden Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hval, Johanna Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexandersen, Eline Skjørvold Klubb Haugsbygd IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Julie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frydenlund, Sophie Michelsen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Tiril Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerdal-Koko, Isabel Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Ida Cecilie Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner junior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laeskogen, Gard Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01