Hopp til innhold

EQUINOR NC junior, Åsen

Årets første EQUINOR-NC for juniorer. Sprinten er norsk mesterskap for klassene K19/20 og M19/20

  • Når: 28.1 - 30.01.2022
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opheim, Olivia Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Opheim, Olivia Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Idrettslaget Try Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Opheim, Olivia Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Idrettslaget Try Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvaløy, Kari Borgos Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Scott, Julia Alice Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brännare-Gran, Maren Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eggan, Torild Klubb Rennebu IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Tuva Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jøranli, Lene Klubb Nordre Land IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvaløy, Kari Borgos Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvernerud, Anine Schrader Klubb Dikemark IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Scott, Julia Alice Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ytterhus, Guro Klubb Rennebu IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Tuva Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Scott, Julia Alice Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tangen, Emma Sofie Totsås Klubb Lierne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Austerå, Synnøve Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Siri Galtung Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tangen, Emma Sofie Totsås Klubb Lierne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Austerå, Synnøve Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nekkar, Ranja Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlien, Lisa Elin Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Emma Sofie Totsås Klubb Lierne IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørndalen, Thomas Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brattlien, Sigurd Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Næve, Eivind Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rosenlund, Sindre Klubb Simostranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tegnander, Simon Øvergård Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Austdal, Magnus Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørndalen, Thomas Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brattlien, Sigurd Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tegnander, Simon Øvergård Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørndalen, Thomas Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Brattlien, Sigurd Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse</