Hopp til innhold

Madshussprinten

Den tradisjonelle Madshussprinten som inngår som en del av Madshusuka

  • Når: 05.02.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Biri
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen-Egenes, Håkon Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aaen-Egenes, Aleksander Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ourom, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Sebastian Vangen Klubb Biri IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tangen, Henrik Østvang Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillemo-Thorud, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ourom, Olav Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Mathea Klubb Biri IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Festad, Liv Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Lund Klubb Vingrom IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærulff, Astrid Aviaja Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lykkja, Mille Haugen Klubb Torpa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveum, Jenni Nordengen Klubb Torpa Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørheim, Sigrid Klubb Vingrom IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveum, Mille Nordengen Klubb Torpa Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04