Hopp til innhold

Voss IL - Nyttårsrenn

Voss Il inviterer til Nyttårsrenn på Voss ski- og tursenter. Rennet erstattar det utsatte Samnangerrennet og går i friteknikk - søndag 9. januar. Rennet vert laga som 2 arrangement og vert inndelt i 8 - 14 år - start kl. 11. 15 år og eldre - start ca. kl 13(nøyaktig tidsplan kjem). Invitasjon vert oppdatert i løpet av tysdag. Påmeldingsfrist torsdag 6. januar kl 23.59.

  • Når: 09.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 09.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Jesper Økland Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knüsel, Oliver Bjørke Klubb Voss Freestyleklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvåle, Samson Klubb Ulvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løne, Olav Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melkeråen, Markus Klubb Viking, TIF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Kasper Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveit, Casper Sander Elias Klubb Ulvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Marius Vognstølen Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakketun, Thomas Tveit Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøe, Aksel Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guldbrandsen, Julian Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Nikolas Kolbeinsen Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsson, Ludwig Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsson, Edwin Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellskålnes, Thomas Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Brage Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerstad, Halle Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hemre, Oskar Stoknes Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerald, Emil Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvelvane, Abel Tronerud Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Marius Tennebekk Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksland, Simen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Almeland, Elias Mandelid Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hemre, Leon Stoknes Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Klæbo, Haakon Orlando Bardaji Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søderstrøm, Herman Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søderstrøm, Victor Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrkolbotnen, Olai Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim-Haugen, Martin Lid Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søderstrøm, Theodor Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Tage Tennebekk Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Thale Bøe Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellskålnes, Vilde Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Ylva Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sleen-Gullbrå, Nicoline Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Styve, Anna Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Styve, Olava Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreng, Margrethe Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guldbrandsen, Isolde Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Mette Saga Evelinn Klubb Ulvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerald, Guro Blikberg Klubb Eldar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tysse-Røsland, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveite, Ingrid Knapstad Klubb Eldar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellskålnes, Emma Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksland, Eline Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bryn, Tilde Bøe Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrkolbotnen, Ovidia Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Døssland, Astrid Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanto, Rikke Flatlandsmo Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Frida Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Anny Økland Klubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Anna Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røthe, Nora Kolve Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletner, Ronja Soldal Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klæbo, Carla Gurine Bardaji Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knapstad, Synva Herheim Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løne, Anna Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Cassandra Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Morten Lyngås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gjerde, Raymond Karl Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Helge Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hellesøy, Åsmund Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordal, Bjarte Henry Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Leikvoll, Morten Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Petter Havsgård Klubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03